Únava

6. prosince 2007 v 17:51
Příčina únavy: "neznámá" (chronický únavový syndrom, jenže ten bohužel předehnal čas, takže nemocní musejí čekat na osudný den, kdy medicína prorazí do světa s potvrzenim této ohavné nemoci, jako by to bylo poprví co se něco takového v čase stalo.)
"Sdělený problém je poloviční problém, sdělená starost je poloviční starost a sdělená bolest je poloviční bolest." icq:190-899-865 u mně to platí velmi bohužel málo kdy se někdo ozve :-( a nechápu proč, stačí se za mnou nestojí nikdo a bohužel ani ostatní nemocní...
"Není nic horšího než nemocný, zdrcený a ožebračený svou chorobou, opuštěný od partnera, nepochopený dětmi a zrazený svými lékaři…"
zdroj: http://www.cfids.phorum.cz/,
http://www.portal.cz/scripts/detail.php?id=2984
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 jitka jitka | 29. července 2008 v 20:08 | Reagovat

Ahoj,prodělala jsem EB virozu a od té doby je mi strašně zle. Bolesti zad, svalů, všeho, otoky, doktoři mě posílají od čerta k ďáblu. Moc tě chápu a vím, jak člověk potřebuje pochopení jiných, vlídné

slovo. Já jsem jak už jsem napsala zatím ve fázi vyšetřování, nyní na imunologii v Praze, protože nyní se uvažuje i o něčem jiném nežli EB vir, ale sama za sebe můžu říct, že problémy mám 3 roky, stále se zhoršují a už jsem se setkala i s názorem lékařů, protože trpím i šílenou nespavostí, že jsem psychiatrický případ.Jenže kdo by nebyl. Kdo nezažil, nepochopí. Moc Ti držím palečky, ať je lépe.

2 xeonikx-autor stránek xeonikx-autor stránek | 5. srpna 2008 v 21:16 | Reagovat

ahoj, jsem vděčný za každého člověka co připíše nějaký komentář, čím víc lidí se podílí na zveřejnování informací o této nemoci tim lip, kolik ti je,...

3 Fanda Fanda | E-mail | 7. prosince 2008 v 18:27 | Reagovat

Ahoj všem,kteří mají zdravotní problémy spojené s každodenní bolestí kloubů,páteře a s neustálou nevolností. Mně osobně je 43 let a o svých problémech se zmiňuji na těchto stránkách v sekci,,Osobní zpovědi". Rád bych se dozvěděl alespoň něco, co by mně pomohlo překonávat někdy až nesnesitelné bolesti. Tam kde jsou lidé (i lékaři) v naprosté pohodě a zdraví,nemá cenu tyto problémy otevřeně řešit,protože se na člověka koukají, jako na hypochondra a z lékařského pohledu zase jako na pacoše, který patří na psychiatrii. Pro nás nemocné je to opravdu obtížná situace,ale nezbývá nám než se bránit a bojovat, proti těm, co naše problémy podceňujía zlehčují. Jsem rád, že jsem se dostal na tyto stránky a mohl vypovědět svůj životní příběh,který máme ve své podstatě všichni stejný.

Člověk denodenně přemýšlí a říká si:,,co když už zítra nevstanu, jak budu nadále živit svou rodinu".Toto je taky jeden z problémů, kdy naše zdravotnictví nereflektuje nás nemocné a v podstatě nás nechává na holičkách, jak ve zdravotním, tak i sociálním zabezpečení.Vůbec si to nedovedu představit co bude dál, jak se bude můj zdravotní stav vyvíjet.Přeju všem,aby se jim dařilo lépe. S pozdravem Fanda.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama