Červen 2009

únavový syndrom uhranuti

21. června 2009 v 21:11

POZOR NA NEBEZPEČNÉ UHRANUTÍ!

Hrozí vám očarování? Psychotronici a okultisté varují! Napadeni energetickými upíry! Jak se chránit proti cíleným útokům? Pan Ladislav bydlí v Praze a léčí se se syndromem chronické únavy. Pod módní diagnózou se možná skrývají i zdravotní potíže, které naše babičky a prababičky nazývaly daleko výstižněji: uhranutí, újma nebo uřknutí. Stejnými potížemi jako Ladislav trpí i paní Světlana, úspěšná podnikatelka.
V poslední době se cítí velmi zesláblá a nejraději by celý den proležela v posteli. Nemá dostatek sil, aby svižně vyskočila z lůžka a v noci zase nemůže usnout. Přišla na to, že jí vadí i maličkosti, oblékání, mytí a nakupování. Kamarádky se jí smějí, lékaři se domnívají, že simuluje. Asi nejznámější případ syndromu chronické únavy je z nedávné doby, úspěšný hokejista kvůli němu dokonce přerušil svou rozjetou kariéru.
V zahraničí prý únavový syndrom otevírá pacientům dveře i k invalidnímu důchodu, ale je to správné řešení? Určitě ne. Před očarováním a uřknutím se nedá stoprocentně chránit a napaden může být každý z nás, i člověk s dobrou imunitou. V praxi to znamená, že dotyčný je napaden energetickým "upírem" a bránit se…
zdroj: www.spirit.cz